Ocena: 5.0/5.0

chirurgia plastyczna szpital 1dayclinic

Dzięki zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej wiele osób może pozbyć się swoich kompleksów i stać się „atrakcyjniejszym” dla samego siebie, można odzyskać tak ważną w dzisiejszych czasach wiarę w siebie czy też spróbować oszukać „mijające” lata. Operacje plastyczne budzą nieustannie zainteresowanie. Dziś kobiety najczęściej powiększają sobie biust. Większość pań, które poddają się zabiegowi powiększania piersi, jest po 20 roku życia. Zainteresowaniem cieszy się też zmniejszanie lub prostowanie nosów – na tę operację plastyczną decydują się kobiety w każdym wieku. Wiele pań chce wygładzić zmarszczki (najwięcej pacjentek jest po 30. i 40. roku życia) oraz odessać tłuszcz z ud i brzucha (niezależnie od wieku). Coraz popularniejsze stają się także operacje plastyczne w miejscach intymnych.

Do chirurgów plastyków coraz częściej zgłaszają się również mężczyźni. Choć nadal są w mniejszości – stanowią ok. 10 proc. pacjentów – to jednak można spodziewać się, że ta liczba będzie się zwiększać. W klinikach często pojawiają się mężczyźni cierpiący na ginekomastię, czyli powiększone piersi. Panowie chętnie także prostują nosy oraz – głównie  po 30 roku życia. Dużym zainteresowaniem cieszy się też korekta opadających powiek. Chirurgia plastyczna może pełnić również funkcję naprawczą:
  • umożliwiając usunięcie wad wrodzonych
  • umożliwiając usunięcie zniekształceń pourazowych, które szpecą nasze ciało

Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic.pl wykonuje wybrane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, m.in. plastyka powiek dolnych i górnych, wycięcie nadmiaru fałdów skórnych z tkanką tłuszczową, powiększenie piersi, zmniejszenie piersi oraz rekonstrukcję piersi.

W przypadku wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej z innych przyczyn niż te, które służą profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie stanu zdrowia do podanych cen należy doliczyć 23% podatek VAT.

Lekarze wykonujący zabieg