Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic ściśle wspołpracuje z Centrum Medycznym ETER-MED – dynamicznie rozwijającą się firmą w 100% polską, istniejąca od 1999 roku. Centrum Medyczne ETER-MED świadczy usługi z zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej dla wszystkich osób ubezpieczonych w Narodowym Funduszu Zdrowia (NFZ), dla klientów MEDICOVER (poza medycyną pracy), Allianz,  DantexMed, Enel-med (w zakresie tomografii komputerowej), MedicaPolska, Polsko Amerykańskiego Systemu Medycznego (PASM II), iMED24 jak również dodatkowe odpłatne, specjalistyczne konsultacje i badania dla klubów sportowych, dla osób fizycznych i firm.

Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic świadczy odpłatne usługi z zakresu ortopedii i traumatologii, chirurgi ogólnej, chirurgii plastycznej, chirurgii szczękowo-twarzowej, laryngologii, okulistyki.

W czasach, gdy ciągle pogarsza się dostępność do wysokiej jakości usług medycznych w Polsce, staramy się usprawniać naszą pracę, po to, aby Pacjenci byli zawsze zadowoleni, aby byli rzetelnie diagnozowani i leczeni, aby przychodzili czy dzwonili do ETER-MEDu bez obaw. Pragniemy, aby nasi Pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie.  Wszystko robimy z myślą o dobru Pacjenta – jest to nasza priorytetowa wartość!

Szpital 1DayClinic.pl powstał z myślą o zwiększeniu komfortu Pacjentów korzystających z naszych usług. Leczenie zabiegowe jest realizowane w Szpitalu, którego celem jest wykonanie u Pacjenta określonego zabiegu w minimalnym czasie. Powstanie Szpitala Chirurgii Jednego Dnia jest ściśle związane ze wzrostem wiedzy i świadomości społecznej w zakresie zdrowia oraz radzenia sobie z chorobami.
Bierzemy pod uwagę oczekiwania Pacjenta – wielu z nich chce skrócenia okresu nieobecności w domu oraz w pracy. Szpital Chirurgii Jednego Dnia 1DayClinic.pl to skrócenie czasu oczekiwania na zabieg, zmniejszenie ryzyka zakażeń i stresu oraz skrócenie pobytu w Szpitalu.

Szpital znajduje się w nowo wybudowanym budynku, dlatego można było zastosować technologie, które jeszcze 2 lata temu były niedostępne. To wszystko wpływa na bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Sale operacyjne posiadają specjalną technologię nawiewu laminarnego – dzięki której podczas zabiegu zapewnione jest sterylne, czyste powietrze. Z pomocą zastosowanej technologii możemy precyzyjnie dostosować temperaturę wokół stołu operacyjnego oraz w pozostałej części sali. Nie bez znaczenia jest fakt, iż poprzez przeniesienie filtrów HEPA poza salę operacyjną udało się znacznie ograniczyć poziom hałasu oraz wyeliminować wszelkie podmuchy.
Wszystkie urządzenia medyczne, w tym monitorujące parametry życiowe, są atestowane i na bieżąco odbywają się ich przeglądy przez uprawnione do tego podmioty. Daje to możliwie jak najwyższą pewność sprawności wszystkich przyrządów.
Dodatkowo, blok operacyjny szpitala posiada niezależne dodatkowe zasilanie w energię elektryczną, w celu zapewnienia ciągłości w dostawie prądu na wypadek awarii sieci.
Sale pooperacyjne są wyposażone w TV oraz WIFI Internet.


Firma jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ, VII Wydziale Gospodarczym KRS:0000845220  NIP: 5833399158 REGON: 386257518


Adres siedziby głównej:
80-822 Gdańsk
ul. Żabi Kruk 10
tel. 58 3202600

Nasze konto bankowe w PEKAO SA

08 1240 1268 1111 0011 0001 8791     kod SWIFT: PKOP PL PW